cp-preloader 0 %

Kız Mı¿ Erkek mi?

       
  • img

Kız Mı¿ Erkek Mi? Partisi

Anne-baba da dahil herkes bebeğin cinsiyetini bu keyifli parti ile öğreniyor. Yurt dışında bir süredir popüler olan bu trend, artık Türkiye’de de yayılmaya başladı. Cinsiyeti öğrenme partisi, hem anne ve baba adayına hem de yakınlarına eğlenceli aktivitelerle parti havasında bir gün yaşatıyor. Günün bombası, partiyi hazırlayan organizasyon ekibinden, günün sonunda geliyor; çünkü anne ve baba dahil onların dışında kimse bebeğin cinsiyetini bilmiyor.

Partinin hazırlıkları için ilk basamak muayenehanede başlıyor. Bebeğin cinsiyetinin öğrenileceği kontrolde, doktordan bebeğin cinsiyetini söylememesi, bir zarf içinde yazılı şekilde vermesi isteniyor. Bu zarfı açmadan partiyi beklemek en zorlu görev ama bu aynı zamanda parti için en gerekli kural. Hal böyle olunca zarfı, partiyi hazırlayacak olan organizasyon ekibine ne kadar çabuk iletirseniz o kadar iyi aslında. Ekip, hemen sizin için parti hazırlıklarına başlıyor... Size de tüm sevdiklerinizi ve yakınlarınızı bu keyifli partiye davet etmek kalıyor.

Diğer Organizasyon Hizmetlerimiz

Baby Shower Organizasyon
img
Bebek Mevlüt Organizasyon
Diş Buğdayı Organizasyon
Bebek Doğum Günü Partisi
Baby Shower Diğer Organizasyonlar

Tags

Baby Shower Hastane Odası Süsleme Doğum Fotoğrafçısı Mevlüt Süslemeleri Doğum Günü Organizasyonu Kızmı Erkekmi Partisi Diş Buğdayı Baby Shower Partileri ve Süsleri Kapı Süsleri Bebek Şekeri Bebek Anı Defteri Takı Yastığı Lavanta Kesesi Lohusa Tacı ve Terliği Hediyelik Bebek Sepeti Kokulu Taş ve Sabun Anne ve Bebek Süsleri